Tagatiseta Laen

Tagatiseta laen võib aidata sul saavutada rahalise eesmärgi või finantsilise vabaduse kiiremini kui pelgalt lootma jäädes oma igakuisele sissetulekule. Tagatiseta laen on mõeldud erinevaks otstarbeks. Sa võid kasutada seda laenu võlgade tagasi maksmiseks, oma kodu sisustamiseks või renoveerimiseks, äritegevuse alustmiseks, õppimiskulude katmiseks või auto ostmiseks. Hea ja soodne tagatiseta laen aitab sul kiiremini jõuda soovitud eesmärgini. 

product-New

Teisalt, halb tagatiseta laen võib lükata sind soovitud eesmärgist kaugemale. Soovitan sul vaadata seda lehte, et saada rohkem infot erinevate tagatiseta laenude kohta. Tagatiseta laen on üks esimesi laene, mida taasiseseisvunud Eestis sai laenata. See on ühest küljest hea, sest tegu on laenutoodega, mida on pikalt pakutud. Samas, kuna tegu on pikaajalise ja populaarse laenuga, siis on laenupakkujaid palju ja sul on raskem leida õige laen, mis sobib su vajadustega.

Laenuvõtjatel on alati küsimus, kust saab kõige soodsama laenu? See on igati põhjendatud küsimus, kui hoiate oma rahaasjadel kätt pulsil ja ei soovi üleliigseid kulutusi teha. Eelmainitud artiklist saate põhjalikuma info selle kohta, mis teeb laenu soodsaks ja kust leiab soodsamad laenud. Ja kindlasti saate uusi teadmisi tagatiseta laenude kohta isegi juhul, kui praegu pole vajadust laenu võtta.

Milline laen on tagatiseta laen?

Mõeldud Kõigile Eraisikutele

Tagatiseta laen on mõeldud kõigile eraisikutele ja tarbijatele. Tagatiseta laenu saavad täisealised Eesti kodanikud ja elamisloaga isikud.

Väiksemas Summas Laen

Tagatiseta laenu laenusumma on laias laastus 50€-10000€. Täpne laenusumma suurus sõltub tagatiseta laenu liigist ja laenuandjast.

Erinevad Taotlemise Võimalused

Tagatiseta laenu saad taotleda internetist, nutitelefoni teel ja pangakontorist.

Nagu Nimi Ütleb Ilma Tagatiseta

Tagatiseta laen on ilma tagatiseta. sinu kinnisvarale või muudele asjadele ei seata hüpoteeki, kui soovid tagatiseta laenu võtta.

Lühikese Laenuperioodiga

Võrreldes eluasemelaenuga ja õppelaenuga on tagatiseta laen võrdlemisi lühikese laenuperioodiga. Minimaalselt võib laenuperiood olla vaid 1 kuu ja maksimaalselt kuni 6 aastat.

Võrreldav Krediitkaardiga

Tagatiseta laen on sama kallis kui krediitkaart, ja järelmaks.

Millised on tagatiseta laenud?

Tagatiseta laenud kannavad erinevat märgistust ehk nime. Näiteks tarbimislaen, väikelaen, kiirlaen, laenukonto, remondilaen ja õppelaen on kõik tagatiseta laenud. Tarbimislaen/väikelaen/autolaen/remondilaen on kõik samade tingimustega. Kiirlaen, laenukonto ja õppelaen on erinevad. Sisuliselt on tagatiseta laenud võimalik jagada 4 erinevaks laenuks. Nendeks on väikelaen, kiirlaen, laenukonto ja õppelaen. Neist laenudest näed rohkem alt.

Väikelaen

Tagatiseta väikelaen on kõige populaarsem laen, millega eraisikud ennast finantseerivad.

Kiirlaen

Kiirlaen on tagatiseta laen, mille saab väga kiiresti kätte. Kiirlaen on mõnevõrra kallim.

Laenukonto

Laenukonto (öeldakse ka krediidikonto) on tagatiseta laen, mida saab täielikult telefoni teel.

Õppelaen

Õppelaen on ilma tagatiseta laen. Vaja läheb käendajat ja tuleb ülikooli nimekirjas olla.

Millised on alternatiivid tagatiseta laenule?

Tagatiseta laen on umbes sama kallis kui kasutada krediitkaarti või võtta järelmaksu. Ainuke erand on õppelaen, sest õppelaen on selline tagatiseta laen, mis on riigi poolt tagatud ja millel on fikseeritud intressimäär.

Tulles tagasi alternatiivide juurde. Parimad alternatiivid tagatiseta laenule on krediitkaardid ja liising (järelmaks).

Õige finantsvahendi valimine sõltub ka sellest, mida sul on vaja osta. Näiteks kui tahad auto osta, siis on liising parim variant. Kui soovid nutitelefoni osta, siis sobib järelmaks. Kui tahad finantseringut mitme asja ostmiseks või ei tea täpselt, kui palju raha vajad, siis sobib väikelaen. Ja õpingute rahastamiseks on kindlasti kõige soodsam variant õppelaen.

Vaata Lisaks

Laenu intressi ja kulukuse kohta saad lisainfot Krediidikogukulu.ee ja Minuraha.ee