Vaba Tagasimaksega Krediitkaart

Vaba tagasimaksega krediitkaart toimib nii, et valid ise, kui palju sa limiidist tagasi maksad. See ei tähenda, et krediitkaardi kasutamise tasu ei tuleks maksta. Lihtsalt, sul pole määratud kuupäeva, millal tagasi maksad. Ehk sul on vaba tagasimakse. Vaba tagasimaksega krediitkaardi puhul on levinud intressivaba periood. See tähendab, et pärast krediitkaardi kasutamist sa ei pea teatud aja jooksul intressi maksma kaardi kasutamise eest. 

product-New

Milline on vaba tagasimaksega krediitkaart?

Sarnaselt määratud tagasimaksega krediitkaardile on ka vaba tagasimaksega krediitkaart mõeldud igapäevakulutusteks ja ootamatuteks väljaminekuteks.

Mõeldud Kõigile Eraisikutele

Krediitkaardid on nii eraisikutel kui ka ettevõtetel. Määratud tagasimaksega krediitkaart on mõeldud eraisikule.

Pakub hüvesid

Vaba tagasimaksega krediitkaart pakub näiteks ostukindlustust ja intressivaba perioodi. Täpseid boonuseid uuri konkreetselt kaardipakkujalt.

Väiksemas Summas Krediit

Krediitkaart on sisuliselt laen. Krediidisumma on võrreldav väikelaenuga, 300-3500€.

Kui kallis on vaba tagasimaksega krediitkaart?

Intress

Vaba tagasimaksega krediitkaart on intressimääraga 15-20%, konkreetne intress sõltub kaardipakkujast.

Kõrvaltasud

Kõrvaltasud on tasud, mis kaasnevad krediitkaardi taotlemise ja kasutamisega. Näiteks vaba tagasimaksega krediitkaardi puhul on levinud kuutasu (1-5 eurot), krediitkaardi avamise tasu (1-5 eurot).

Krediidi Kulukuse Määr (KKM)

Krediidi kulukuse määr (lühend KKM) näitab koondlikult kogu laenu, liisingu, krediitkaardi ja muude krediiditoodete kulukust. Vaba tagasimaksega krediitkaart on 20-25 protsendilise krediidi kulukuse määraga.

Kas võtta krediitkaart või väikelaen?

Kui Sa oled kahe vahel, kas võtta krediitkaart või tagatiseta laen, siis Sa pole ainus. Selline küsimus tekib igal inimesel, kes vähegi tunneb huvi laenutoodete vastu. Lihtne vastus on selline, et kui lähed reisima ja soovid reisimisega kaasnevaid hüvesid (reisikindlustus), siis vali krediitkaart. Kui soovid aga finantseerida oma igapäeva kulutusi ja paikned Eestis, siis võta väikelaen.

Väikelaen on kõige levinum finantsvahend, millega finantseerida oma igapäevakulutusi. Lisaks, väikelaen ja krediitkaart on väga sarnase intressimäära ja krediidikulukusega.

Vaata Lisaks

Laenu intressi ja kulukuse kohta saad lisainfot Krediidikogukulu.ee ja Minuraha.ee